In memoriam: Ronald Scherpenzeel

Deze week bereikte ons het verdrietige bericht dat op 72-jarige leeftijd ons erelid Ronald Scherpenzeel is overleden. Ronald, bij velen beter bekend als ‘Snor’, is vanaf de oprichting betrokken geweest bij Mevo ’80 en heeft zich sindsdien op vele vlakken ingezet voor onze club en voor het Zeeuwse basketbal. We herinneren Snor als een opgewekte en betrokken teamgenoot die nooit een wedstrijd miste en altijd klaarstond als er iets moest gebeuren. Daarbij was zijn bedrijfsbus jarenlang het vaste vervoersmiddel naar uitwedstrijden van het herenteam. Als basketballer herinneren we vooral Snors legendarische hookshot en zijn oneindige uithoudingsvermogen. Hij heeft tot ongeveer zijn 65e doorgespeeld, met als unieke mijlpaal een 40-jarig basketbaljubileum in 2009. Eerder werd Ronald door het bestuur vanwege zijn verdiensten al benoemd tot erelid. De contributievrijstelling die daarbij hoort was voor hem aanleiding om zich vanaf dat moment met zijn hoveniersbedrijf ook als sponsor aan de club te verbinden. Om meerdere redenen zal Snor nooit worden vergeten. Ook niet door de andere Zeeuwse basketbalverenigingen, voor wie hij zo lang hét gezicht van Mevo ’80 was. Het bestuur is Ronald dankbaar voor alles wat hij voor onze club heeft betekend en wenst zijn familie alle sterkte toe met het verwerken van dit plotselinge verlies.

Ronald Scherpenzeel -‘Snor’- bij zijn 40-jarig jubileum in 2009

 

Meetrainen?