Contact

Voorzitter
Vacant
voorzitter@mevo80.nl

Secretaris / Ledenadministratie
Bart Kloet
secretaris@mevo80.nl
leden@mevo80.nl

Penningmeester / Officials Zaken
Martin
penningmeester@mevo80.nl
officials@mevo80.nl

Technische Zaken
Klaas-Jan van der Maas
technisch@mevo80.nl

Wedstrijdsecretaris
André Passchier
wedstrijdsecretaris@mevo80.nl

PR en Activiteiten / Sponsoring
Miriam van Nieuwenhuize
pr@mevo80.nl
sponsoring@mevo80.nl

Thuishal Mevo’80

Sportcentrum Westerschouwen
Daleboutsweg 9
4328 PN Burgh-Haamstede
0111-652351

Vanuit Goes (via zeelandbrug) / Rotterdam (via grevelingendam)

  • Volgen richting Zierikzee
  • Daarna richting Burgh-Haamstede
  • Vlak voor Haamstede (stoplichten) linksaf richting Middelburg
  • Aan de rechterkant is na ongeveer 1 km de sporthal duidelijk te zien (hectometerpaal 54.4)

Vanuit Middelburg (via oosterscheldekering)

  • Volgen richting Burgh-Haamstede
  • Vanaf de oosterscheldekering ongeveer 1 km rijden totdat u links de sporthal ziet (hectometerpaal 54.4)

LET OP: Vanaf deze kant rijdt u er snel voorbij!

Meetrainen?